Tanie felgi do Audi i BMW i VW 18 cali

Informacje

Dodany: 2020-03-26
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu
Tanie felgi do Audi i BMW i VW 18 cali

Tanie felgi do Audi i BMW i VW 18 cali 19. Koła są twarde. Muszą wytrzymać codzienny atak sił odśrodkowych, dziur i innych nieprzyjemnych dolegliwości na drodze. Stal i stopy są powszechnymi materiałami na koła, a nawet nie są odporne na uszkodzenia. Zatem zbudowanie opony z żywicy epoksydowej może wydawać się dziwnym wyborem. Jednak dla jednego majsterkowicza był on idealnym zwieńczeniem jego wersji Oldsmobile Cutlass z napędem na wszystkie koła. Film zaczyna się od formy koła przed użyciem jakiejkolwiek żywicy epoksydowej. Jednak gdy forma jest gotowa, koło powoli się łączy. Najpierw beczka jest formowana przed wytworzeniem wewnętrznej i zewnętrznej obręczy. Koło nie ma tradycyjnych szprych. Zamiast tego środek jest pokryty żywicą epoksydową z przymocowaną piastą. Z filmu jasno wynika, że ​​zajęło to mnóstwo czasu i wysiłku. Jak to jest lepsze niż koło, które było wcześniej w Oldsmobile? Cóż, podczas procesu budowania konstruktor zainstalował zmieniające światło diody LED.

Pojazdy są obecnie jedną z najważniejszych maszyn wytwarzanych przez ludzi. W dzisiejszej generacji pojazdy są bardzo potrzebne do transportu, będzie łatwy dostęp do dowolnego miejsca docelowego, przez które chcesz przejść. Niektórzy ludzie używają pojazdu do wielu celów, być może do celów osobistych, przemysłowych, ekonomicznych i społecznych, a nawet osoba o sportach lubi to. Pojazdy muszą dbać o wszystkie akcesoria, zwłaszcza koła. Koła są jedną z najważniejszych części pojazdu. Nie musi być bardzo drogi ani wyjątkowy. Wszystko, co musi być, to najlepiej dopasowany do rodzaju użytkowania, jaki musi być. Escalade Wheels zaoferował ci. Stop, który ma różne cechy stylowe. Oferują gamę designerskich stylów kół dla BMW w rozmiarach od 17 do 22 cali. Tam zaprojektowano koła specjalnie dla samochodów BMW i SUV-ów BMW. Nieoceniony ciężar obejmuje masę elementów, takich jak osie kół, łożyska kół, piasty kół, opony oraz część ciężaru wału napędowego, sprężyn, amortyzatorów i ogniw zawieszenia.

Konstrukcja Audi R8 V10 jest zdecydowanie niezwykłą ewolucją zasady wydajności. Już na pierwszy rzut oka możesz poczuć jego zwiększoną moc dzięki ekskluzywnej osłonie chłodnicy oraz przyciągającym wzrok chromowanym lamelom, które przekazują wyraźny sygnał sportowej dominacji. Najnowocześniejsza technologia FSI® zapewnia prędkość od 0 do 62 km / hw zaledwie 3,9 sekundy. Co więcej, jego szeroki zakres prędkości obrotowych silnika jest natychmiast odczuwalny, a mocny moment obrotowy o wartości 530 Nm napędza Audi R8 bezlitośnie do przodu. Z pewnością ten model jest wyposażony w technologię, która sprosta każdemu wyzwaniu. Audi A5 / S5 Cabriolet - olśniewające nowe bliźniacze samochody Audi A5 i S5 mają zostać wprowadzone na rynek pod koniec 2009 roku. Podobnie jak poprzednie A4 i S4, te nowe modele będą miały wysuwane miękkie blaty zamiast nowo popularnych wysuwanych twardych blatów. Jednak ruch pozwala na uzyskanie 11,3 stóp sześciennych pojemności magazynowej z góry do dołu. Główną różnicą między nowymi kabrioletami i coupé jest silnik w S5 Cabriolet; zamiast V-8 w coupe S5, S5 Cabriolet dostaje doładowany V-6, który wytwarza 333 KM. Jak każde Audi, A5 i S5 Cabriolet mają wyjątkowo sztywną obudowę.

Oprócz najwyższej jakości produktów motoryzacyjnych znajdziesz tutaj najlepsze oferty nawet na trudno dostępne części samochodowe do starszych pojazdów. Wszystkie części pochodzą od najlepszych producentów części samochodowych, więc bądź pewien, że otrzymujesz nie mniej niż najlepsze i idealnie dopasowane części samochodowe do swojego samochodu. Dzisiejsze polecane produkty to części samochodowe i zewnętrzne nadwozia jakości OEM, takie jak maska, zderzaki, drzwi, błotnik, spoilery, koła i reflektory. Części te są narażone na wiele szkodliwych czynników, dlatego należy je odpowiednio konserwować. Specjalnie koła są najbliżej drogi, dlatego muszą być cały czas utrzymywane w idealnym stanie. Przejrzyj stronę internetową sklepu, aby dowiedzieć się więcej o tych produktach, a także zobaczyć szerszą ofertę części samochodowych Auto Parts Deal. W międzyczasie możesz sprawdzić następujące informacje motoryzacyjne, które mogą być potrzebne podczas konserwacji pojazdu.

Przód IMB05S jeździ na kolumnach Escort Twin-Cam przekształconych w zwoje za pomocą sprężyn King King i amortyzatorów Koni 500 funtów, podczas gdy przedni drążek poprzeczny został usztywniony na korzyść sprężynowych rozpórek kompresyjnych. Po zamontowaniu turbosprężarki Cosworth w jego oryginalnej - i bardzo pożądanej - eskorcie Twin 49 Cam Lotus 49, Geoff zaczął planować nowe serce dla IMB05S. „Udałem się do jedynego faceta, którego znałem, który mógłby podjąć się niepewnej pracy polegającej na zainstalowaniu dmuchanego i wstrzykniętego małego bloku do małego Esky'ego, i to oczywiście jest legenda Paul Sant z ProFlo”, mówi Geoff. „Moim jedynym warunkiem w tej wersji było to, że nie wycinaliśmy żadnego alufelgi samochodu; miało pozostać bez zmian. Paul rozpoczął budowę wokół 8,2-calowego bloku Dart Iron Eagle o wysokości 369ci (6 litrów w nowych pieniądzach) ) dzięki ślimakom JE, prętom H Scat i korbie Scat jeżdżącej na łożyskach Clevite.

Top