Alufelgi i Felgi z aluminium Audi BMW i VW

Informacje

Dodany: 2020-03-27
Kategoria: Motoryzacja

Alufelgi i Felgi z aluminium Audi BMW i VW

Felgi z aluminium Audi BMW i VW. Wiele fabrycznych felg aluminiowych lub dobrej jakości felg z rynku wtórnego kosztuje dwa razy więcej, a niektóre z nich kosztują kilkaset dolarów. Jedno rozwiązanie problemu uszkodzenia: wielu właścicieli decyduje się na zamianę kół w miesiącach zimowych, montowanie opon śniegowych na tańszych czarnych stalowych kołach przy jednoczesnym zachowaniu ich niskoprofilowych opon na oryginalnych felgach aluminiowych. Jeśli i tak planujesz montować opony zimowe, często nie jest to zła opcja, ponieważ koszt zamiany i zdejmowania istniejących kół co sezon w sklepie z oponami może z łatwością przekroczyć początkowy koszt zakupu i montażu opon zimowych na tanich stalowych kołach i zmieniając je samemu przez kilka sezonów. Te stalowe koła i opony śniegowe są często sprzedawane w mniejszych rozmiarach, co oznacza, że ​​ściana boczna będzie wyższa dla opon śniegowych, lepiej amortyzując samochód lub ciężarówkę w sezonie wybojowym. Dział redakcji Cars.com jest Twoim źródłem wiadomości i recenzji motoryzacyjnych. Zgodnie z samochodami. Długoletnia polityka etyczna firmy, redaktorzy i recenzenci nie przyjmują prezentów ani bezpłatnych wycieczek od producentów samochodów. Dział redakcyjny jest niezależny od działów reklamy, sprzedaży i sponsorowanych przez Cars.com.

Każdego roku w Wheels COTY jest jeden zawodnik, który nie wykracza poza pierwszą rundę, ale mimo to wyróżnia się jako bardzo dobra rzecz. W ubiegłym roku był to Hyundai Santa Fe; rok wcześniej Volkswagen Arteon. Tegorocznym pretendentem było BMW X5. Toby Hagon uznał, że jest tak niesamowicie podobny do samochodu jak na tak dużego SUV-a i uwielbiał jego opanowanie podczas naszego testu zmiany pasa. Być może został ulepszony tylko przez Volkswagena Touarega w tej dyscyplinie, ale VW miał przewagę w postaci pakietu R-Line o wartości alufelgi bmw 18 cali 8 000 USD, który zawierał parę elektromechanicznych stabilizatorów stabilizujących. BMW poczuło się bardziej naturalnie dzięki flick-flack, nasi gospodarze GMH pozwalali nam stopniowo zwiększać prędkość, dopóki nie dopasowaliśmy prędkości innych niż SUV-y. Spośród dwóch samochodów do oceny sędziowie woleli napędzany benzyną X5 xDrive 40i niż 30-palnik olejowy, chociaż niektórzy zauważyli, że pomimo swojej zwinności, nie jest to jeden z tych SUV-ów, które kurczą się wokół ciebie.

Skoda Octavia udowodniła, że ​​jest samochodem, który przekonał nabywców w świecie zachodnim, aby poważnie zabrali Skodę, gdy został wypuszczony w 1996 roku. Ponieważ bazą był Volkswagen Golf, był przestronny, umiarkowany, kompetentny i odniósł ogromny sukces. W ciągu następnych sześciu lat zbudowano ponad milion Octavii, co stało się podstawą gamy Skody. Filozofia VW, jakość inżynierii, skrupulatność montażu to niektóre z kamieni, na których zbudowano ostatni sukces Skody Octavii, ale samochód jest oferowany w radykalnie niskiej cenie. Dzięki połączeniu dużej przestrzeni, niskiej ceny i najwyższej jakości Octavii pierwszej generacji udało się pozyskać wielu bystrych nabywców, wielu z Niemiec, którzy mimo to nie mogli odłożyć doskonałej oferty tylko ze względu na tłumiony chwyt uchwyt dla pasażera z przodu. Ponieważ stara Octavia opierała się na energicznym banalnym golfie MK4, być może stała się jej najsłabszym punktem.

Najważniejszą częścią każdego samochodu jest część, która styka się z drogą. Koła w samochodzie, ciężarówce, autobusie lub innym pojeździe są odpowiedzialne za utrzymanie stabilnej przyczepności na drodze, a jazda jest płynna i bezpieczna. Podczas jazdy są zwykle ostatnią rzeczą, o której możesz pomyśleć, ale są istotną częścią pojazdu i powinieneś wiedzieć, czy chcesz bezpiecznie jeździć. Więc jakie są różne typy kół, które pojazd może zainstalować i jakie są ich cechy? Dostępne różne typy kół obejmują konwencjonalne felgi stalowe, nowoczesne felgi aluminiowe, kute i odlewane oraz chromowane koła. Najczęstszym rodzajem koła, które można znaleźć, jest standardowe stalowe koło felgowe. Entuzjaści kół często nazywają te „stalowe” w skrócie. Stalowe koła są dostępne od momentu powstania pierwszych samochodów i są nadal w powszechnym użyciu, chociaż jakość i konstrukcja uległy poprawiedramatycznie przez lata. Nowoczesne stalowe koła są zwykle wykonane z tłoczonej blachy stalowej, która jest wykuta w kształcie wymaganym do obręczy.

Top