Felgi Audi 18 cali do Audi A3 A4

Informacje

Dodany: 2020-03-27
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu
Felgi Audi 18 cali do Audi A3 A4

Felgi Audi 18 cali do Audi A3 A4 A5 A5 A7. Aby wybrać odpowiednie felgi do swojego pojazdu, powinieneś zrozumieć, czym dokładnie jest felga, jak pasuje do jednoelementowych i wieloczęściowych kół oraz jak dopasować felgi do opon. Wybór właściwych felg do pojazdu zależy również od świadomości tego, w jaki sposób felgi mogą wpływać na osiągi pojazdu i różne dostępne style felg. Gdy masz solidną wiedzę na temat felg, możesz znaleźć te, które chcesz ze źródła, takiego jak sklep z autami samochodowymi lub rynek online, taki jak eBay. Felgi są jednymi z najbardziej zauważalnych części pojazdu, ale mają również większy wpływ na zachowanie pojazdu, niż zdaje sobie sprawę wielu kierowców. Z tego powodu zmiana felg pojazdu może być świetnym sposobem zarówno na osiągnięcie szczególnych korzyści w zakresie wydajności, jak i na nadanie pojazdowi bardziej efektownego wyglądu. Obręcz jest zewnętrzną krawędzią koła i mocno utrzymuje oponę na miejscu, dzięki czemu opona może się obracać w połączeniu z resztą koła. Obręcz łączy się z piastą koła za pomocą szprych.

W wielu częściach świata Audi zdecydowanie przewodzi wiodącym konkurentom, takim jak Mercedes Benz i BMW. 2008 Audi A8 zdecydowanie należy do innej ligi i przewyższa wszelkie tradycyjne luksusy. Samochód ten został zmodernizowany w stosunku do A8, który został po raz pierwszy zaprezentowany w 1994 roku. Był to wtedy pierwszy samochód na świecie, który został zbudowany na aluminiowej platformie, zwanej Audi Space Frame (ASF). A8 na rok 2008 został zaktualizowany w celu poprawy zawieszenia pojazdu, wyciszenia, układu kierowniczego, a także oferty technologicznej flagowego modelu. Istnieją cztery różne wersje dostępne w modelu Audi A8. Jest dostępny w A8, A8 L, A8 L alusy audi W12, a następnie jest S8. Wszystkie te modele mają takie samo podwozie, z wyjątkiem któregokolwiek z modeli „L”, ponieważ mają dodatkowy 5-calowy rozstaw osi, dzięki czemu pasażerowie z tyłu zyskują dodatkowe miejsce. Audi A8 i A8 L są dostępne w silniku V8, który jest luksusowym, pełnowymiarowym sedanem.

Sportowe coupe Audi RS 5 jest zwieńczeniem gamy modeli A5 niemieckiego producenta samochodów. Standard A5 okazał się wielkim sukcesem, odkąd został po raz pierwszy zaprezentowany wiele lat temu, ze względu na elegancki i seksowny kształt, który łączy kształt krzywoliniowego nadwozia z nowoczesnym designem z oświetleniem LED w całym tekście. Ze względu na sukces samochodu Audi zaprezentowało szereg wariantów wydajności, w tym S5, a następnie RS 5, przy czym ten ostatni jest najmocniejszy i zorientowany na osiągi w całym składzie. Po odsłonięciu drugiej generacji modeli A5, niemieccy specjaliści od tuningu samochodów w ABT Sportsline stworzyli nowy program samochodów wyścigowych, który czyni ten samochód sportowy supergwiazdą na torze. Nowy model RS5-R firmy ABT Sportsline obejmuje specjalną aerodynamiczną karoserię z włókna węglowego, lekkie kute koła, modyfikacje silnika i układ wnętrza zorientowany na wyścigi. Wysokoobrotowy 4,2-litrowy silnik V-8 FSI, który napędza fabryczne Audi RS 5, był pierwszym aspektem, którym zajął się ABTInżynierowie Sportsline w RS5-R.

Top